Language
Infolinka
+420 491 841 300
Polotovary a díly z technických plastů Polyplasty

Carbon Design

Carbon Design - výroba ultralehkých letounů a motorových rogal
Zabýváme se vývojem a výrobou pokročilých kompozitních dílů vysoké pevnosti a současně extrémně nízké hmotnosti pro aplikace na míru především pro letecký a automobilový průmysl.
2 IMG_0200
 
CARBON DESIGN s.r.o. se zaměřuje na výrobu technických dílů z kompozitních materiálů, pevnostních prvků, jakož i pohledových doplňků a designových výrobků z karbonu. Nabízíme kompletní řešení, od designu přes návrh a výrobu přípravků a forem, zajištění výrobních procesů, a taktéž profesionální obrábění kompozitních dílů na 5-ti os. obráběcích centrech.
 
Jedná se o exaktní výrobní technologie využívající know-how a zkušenosti našeho týmu především z oblasti leteckého průmyslu. Divizí CARBON DESIGN ( divize Flyingmachines ) je totiž vývoj a  výroba ultralehkých letadel a motorových rogal.  Sériově vyrábíme vlastní sportovní ultralehký letoun FM250 VAMPIRE, který je poptáván zákazníky z celého světa.
 
Věnujeme se i zcela novým projektů pro využití kompozitu, např. v oblasti využití dílů z kompozitních materiálů a doplnění již stávající řady výrobků do silniční infrastruktury – systému ROVASCO.
 
UL letouny
Výroba motorových rogal
Výroba kompozitních dílů
Sport aircraft
Alena Pixová
ředitelka
 
Jiří Sedláček
jednatel
E-mail: pixova@carbondesign.cz   E-mail: sedlacek@carbondesign.cz
Telefon:  +420 731 496 607      
         
         
491 841 300
volejte pondělí - pátek: 7:30 - 15:00 hodin
Online poptávka
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Vytisknout stránkuPoslat odkaz na e-mail