Carbon Design
 
Carbon Design - výroba ultralehkých letounů a motorových rogal
Zabýváme se vývojem a výrobou pokročilých kompozitních dílů vysoké pevnosti a současně extrémně nízké hmotnosti pro aplikace na míru především pro letecký a automobilový průmysl.
2 IMG_0200
 
CARBON DESIGN s.r.o. se zaměřuje na výrobu technických dílů z kompozitních materiálů, pevnostních prvků, jakož i pohledových doplňků a designových výrobků z karbonu. Nabízíme kompletní řešení, od designu přes návrh a výrobu přípravků a forem, zajištění výrobních procesů, a taktéž profesionální obrábění kompozitních dílů na 5-ti os. obráběcích centrech.
 
Jedná se o exaktní výrobní technologie využívající know-how a zkušenosti našeho týmu především z oblasti leteckého průmyslu. Divizí CARBON DESIGN ( divize Flyingmachines ) je totiž vývoj a  výroba ultralehkých letadel a motorových rogal.  Sériově vyrábíme vlastní sportovní ultralehký letoun FM250 VAMPIRE, který je poptáván zákazníky z celého světa.
 
Věnujeme se i zcela novým projektů pro využití kompozitu, např. v oblasti využití dílů z kompozitních materiálů a doplnění již stávající řady výrobků do silniční infrastruktury – systému ROVASCO.
 
UL letouny
Výroba motorových rogal
Výroba kompozitních dílů
Sport aircraft
Alena Pixová
ředitelka
 
Jiří Sedláček
jednatel
E-mail: pixova@carbondesign.cz   E-mail: sedlacek@carbondesign.cz
Telefon:  +420 731 496 607      
         
         
491 841 300
volejte pondělí - pátek: 7:30 - 15:00 hodin
Online poptávka
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Adresa:  Hradecká 315
  Jaroměř
  544 01
Telefon: +420 491 841 300
Fax: +420 491 841 301
E-mail: prodej@polyplasty.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.